برنامه فیزیکی و ریزفضاهای هتل مکتب دیتا | memarinavaz

این هتل شامل فضاهای طاقدار سوراخ کلید، آبنمای بی نهایت موزاییکی، و یک لابی مدرن بزرگ است که ادای احترام به معماری مورها است. همانطور که می بینیم این هتل طیف متنوعی از گشت و گذارهای فرهنگی را ارائه می دهد که نشان دهنده نوع متفاوتی از سبک چیدمان است. شما مجذوب خواهید شد که بدانید چهار سری از جنگ ستارگان در اینجا در تونس فیلمبرداری شده است که جوهر مجموعه جنگ ستارگان را نیز امکان پذیر می کند.

این امر بستر مناسبی را برای سیر و سفر مردم داخل و خارج کشور به نقاط مختلف این سرزمین فراهم نموده است . شهر مقدس مشهد نیز به لحاظ جاذبه زیارتی بودن و پذیرایی سالانه 14 میلیون زائر داخلی و خارجی در این میان از اهمیت زیادی برخوردار است. شاید هدف از سفر به مشهد از نظر رتبه بندی بیش از هر چیز همین زیارتی برنامه فیزیکی هتل بودن آن است. اما از اهمیت وجود آثار فرهنگی تاریخی و همین راههای آسیای میانه در شرق که در مشهد است نباید غافل شد و باید با تقویت این آثار صنعت توریسم این شهر بزرگ را گسترش داد.

مطالب طراحی داخلی

برنامه فیزیکی و ریزفضاهای هتل مکتب دیتا | memarinavaz

اتاق های ترانسفورماتور مجرای بتنی به دلیل گرما و رطوبت شدید دارای تهویه مطبوع بوده و دارای فن های تهویه به عنوان پشتیبان می باشند. مجموعه هتل چهار فصل برای حفظ هماهنگی با یکدیگر طراحی شده است و داستان مفهومی سازه را برای بازدیدکنندگان اصلاح می کند. هتل‌های زیادی مانند Langham اثر دیرک لوهان (نوه Mies Van Der Rohe )، و Hotel Marques De Riscal اثر Frank Gehry و غیره وجود دارند که برای توضیح بیشتر موضوع طراحی هتل مفهوم‌سازی شده‌اند.

ابعاد فضاها در برنامه فیزیکی هتل ۵ ستاره

شما می خواهید مهمانان خود بتوانند هر شب از یک خواب آرام لذت ببرند ، بنابراین باید از کیفیت بالای تخت اطمینان حاصل کنید. اول و مهمتر از همه، تخت مهم ترین ویژگی هر اتاق هتل است که به عنوان نقطه کانونی آن عمل می کند. شما می خواهید مطمئن شوید که مهمانان شما می توانند از خواب شبانه خوبی لذت ببرند، بنابراین سرمایه گذاری در یک تخت خواب با کیفیت بالا یک الزام مطلق است. اتاق دارای تخت‌های چوبی ساخته شده از تخت‌های کینگ، ملکه، دو نفره و دو طبقه است. بیشتر مناطق به گونه ای طراحی شده اند که عملکردهای داخلی و خارجی را بدون ایجاد اختلال در حریم خصوصی یکدیگر ترکیب می کند. هنگامی که طراحی صحیح مناطق را انجام می دهید، تحول در خدمت به اهداف متعدد برای بازدیدکنندگان موفق خواهد بود.

  • بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت برنامه فیزیکی هتل و استانداردهای آن در قالب ۱۲۵ اسلاید و نیز ۶۰ صفحه ورد می‌پردازیم.
  • زمین پیچیده سایت با تغییرات چشمگیر ارتفاع، مکان فضاهای تاسیسات داخلی را از طریق در هم تنیدگی پویا از مناطق عمومی و سوئیت های مهمان در همه سطوح تعیین می کند.
  • اتاق هایی با تخت های کینگ، تخت های دو نفره یا اتاق های متصل برای خانواده ها مناسب هستند.
  • در حالیکه تمام میهمانان با پیشخوان لابی در ارتباط  می باشند ، بسیاری از مراجعه کنندگان با کارکنان بخش فروشگاهی و یا غذا خوری یا با معاونین مدیریت سرو کار دارند .

تیم CAS برای ارائه چیدمان و طراحی بیرونی این هتل در یک همکاری معماری و داخلی ادغام شده شرکت کرد. از پارکینگ در زیرزمین گرفته تا فضاهای عمومی در طبقه همکف و اتاق های مهمان خصوصی در چهار طبقه اول، هر یک از عناصر به گونه ای طراحی شده اند که محیطی دلپذیر و راحت را تقلید کنند. نمای بیرونی دارای یک ارتفاع سنتی است که دقیقاً در بافت خیابان موجود قرار می گیرد.

اولین کسی باشید که نظر میدهد “برنامه فیزیکی هتل” لغو پاسخ