با بهترین برندهای ویدئو وال در ایران آشنا شوید | asilight

اگر قصد خرید ویدیو وال دارید می توانید با کارشناسان دیاکو ارتباط برقرار کنید تا به شما برای انتخاب ویدیو وال مناسب با نیازتان مشاوره دهند. فرض کنید قرار است یک ویدیو وال را در مرکز تجاری بر روی ارتفاع 3 متری نصب کنید. برای نصب این ویدیو وال نسبت به ویدیو والی که قرار است روی زمین نصب شود باید استراکچر قوی تری اجرا کرد در نتیجه آهن بیشتری مصرف می شود که باعث بیشتر شدن هزینه تمام شده می شود . سیستم های ویدئو وال از زاویه دید گسترده ای برخوردار هستند و توانایی نمایش یک یا چند تصویر را همزمان دارند، در صورتی که مانیتور صنعتی تنها قابلیت نمایش یک تصویر را داراست.

انواع ویدئو وال

تمامی محتوا این سایت متعلق به ایمن موج بوده و کپی برداری از آن ممنوع می باشد. این ابزارها با توجه به ساختار فنی خود یکی از پرطرفدارترین تلویزیون‌های دیجیتال در ایران به حساب می‌آیند. به همین خاطر این نوع از ابزار‌ها و نمایشگرها به 3 دسته کلی تقسیم می‌شوند. هتلها،دانشگاهها و مراکز آموزشی، مراکز خدماتی، سالنهای انتظار، اماکن مذهبی، فرهنگسراها، رسانه ها و مطبوعات، شرکتها و … حرف P و عدد بعد از آن نشان دهنده فاصله LED ها با یکدیگر هستند ، هرچه عدد بعد از P کوچکتر باشد کیفیت تصویر و رزولوشن بالاتر می شود.

استفاده از ویدئو وال چه فوایدی دارد؟

این مقاله صرفا جنبه‌ی معرفی داشته و محتوای آن توسط سفارش‌دهنده نگارش شده است، همیار آی‌تی مسئولیتی در قبال صحت عملکرد وبسایت معرفی شده نمی‌پذیرد. پس هر کسب و کاری می‌تواند از این سیستم برای بهبود امتیازات رضایت مشتری خود استفاده کند. خرده‌فروشی‌ها می‌توانند با استفاده از علائم تجاری اطلاعاتی در مورد تخفیف و … را به مشتریان خود ارائه دهند. و در پایان تمامی سازمانها، ارگانها و مراکزی که نیاز به سیستمهای نظارتی پیشرفته دارند. پردازشگر تصویر همچنین کاربران را ممکن می سازد که علاوه بر نمایش یک تصویر واحد، چندین تصویر مختلف را نمایش دهند یا از حالت تصویر در تصویر استفاده نمایند. نمایشگر سالن آمفی تئاتر برج سپید نمایشگر سالن آمفی تئاتر اداره امور ش…

دلایل و ویژگیهای فنی استفاده از تلویزیون های صنعتی یا ویدئو وال (Video Wall) :

نظر به اینکه نمایشگرها و تلویزیون های معمول فاقد قابلیت ها و توانایی های لازم برای کار در چنین محیط هایی آن هم برای مدت مجموعه ای اس آی لایت طولانی هستند. تولیدکنندگان سیستمهای پخش تصویر مبادرت به تولید نمایشگرهای نسل جدید با اهداف خاص نمودند. یکی از جذاب‌ترین کاربردهای ویدئو وال امکان استفاده از آن برای افزایش زیبایی محیط و البته جلب توجه افراد است. ویدئو وال‌هایی که برای این کار طراحی می‌شوند انعطاف بسیار بالایی در شکل و نوع دارند. با استفاده از آنها یک شرکت می‌تواند راهرو ورودی را به محیطی تبدیل کند که افراد هنگام عبور از آن در تصاویر غرق شده و با روحیه‌ای بهتر وارد شرکت شوند.

  • اینجاست که می توانید محتوای نمایش داده شده و سخت افزار مورد استفاده را مدیریت کنید.
  • به عنوان نمونه ، بینندگان هدف در یک روز روشن به سختی می توانند محتوا را روی صفحه کم نور ببینند.
  • شما با تماس با تیم پشتیبانی و تیم فروش با توجه به نیاز شما مدل ها و قیمت ها را اعلام و ارسال خواهند نمود.
  • علاوه بر این می توان آنها را به روش های معماری خارج از مستطیل سنتی یا مربع نصب کرد.
  • سیستم های ویدئو وال از زاویه دید گسترده ای برخوردار هستند و توانایی نمایش یک یا چند تصویر را همزمان دارند، در صورتی که مانیتور صنعتی تنها قابلیت نمایش یک تصویر را داراست.
  • با این که یک ویدئو وال کوچک‌تر و ساده‌تر فقط ممکن است به کارت گرافیکی در حد چند مانیتور احتیاج داشته باشند، اما اندازه های ویدئو وال همچنان در حال رشد است که بیشتر آنها به پردازنده نیاز دارند.

با توجه به این که تلویزیونهای خانگی و معمولی توانایی کار در چنین محیط هایی را برای مدت طولانی ندارند ، برند های شاخص تولید کننده سیستمهای تصویری مبادرت به طراحی و ساخت نمایشگرهای نسل نو یا ویدئو وال نموده‌ اند . ویدئو وال یک سیستم نمایش عریض صنعتی و یکپارچه با کار کرد ۲۴ ساعت و هفت روز هفته در ۳۶۵ روز سال با قابلیت پخش تعداد زیادی از ورودیهای ویدئویی در فرمت های مختلف می باشد . نرم افزار کاملا فارسی ویدئو وال امکان تعریف پنجره های متعدد در سایز و موقعیت های دلخواه را برای نمایش همزمان ورودی های مختلف فراهم می نماید . نرم‌افزار Video Wall یک رابط کاربری برای کنترل نمایشگرها، دستگاه کنترلر ویدئو وال و منبع محتوای تصویری می‌باشد. اکثر نرم‌افزارهای ویدئو وال یک داشبورد کاری را ارائه می‌دهند که شامل نمایش لحظه‌ای تصویر در حال انتقال و لیست دستگاه‌های متصل به کنترلر و منبع‌های تصویری موجود می‌باشد. نرم‌افزار ویدئو وال در سطح ابتدایی امکان انتخاب منبع تصویری مورد نظر و نمایش آنها در نمایشگرها را می‌دهد.

با بهترین برندهای ویدئو وال در ایران آشنا شوید | asilight